VDRS20W385BSE
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
VDRS20W385BSE
  • 1
Diameter : 20 mm
Voltage Rating AC : 385 VAC
Product Category : Varistors
Packaging : Bulk
Series : VDRS
Voltage Rating DC : 320 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Capacitance : 570 pF
Product : MOV
Manufacturer : Vishay / BC Components
Description : Varistors 385volts 6500A 20D Radial