ERZ-V07D121
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-V07D121
  • 1
Diameter : 7 mm
Voltage Rating AC : 75 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1.75 kA
Surge Energy Rating : 10 J
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 200 V
Series : V
Varistor Voltage : 120 VDC
Voltage Rating DC : 100 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 590 pF