ERZ-V14D112
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-V14D112
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 680 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 kA
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 1815 V
Series : V
Varistor Voltage : 1.1 kVDC
Voltage Rating DC : 895 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 210 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 1100V 4500A ZNR SUR ABSORB 14MM